iWear B5hine PLUS 100ml

Een premium alles-in-één lenzenvloeistof. Deze complete verzorgingsoplossing met provitamine B5 en proteïneverwijderaar is speciaal ontwikkeld voor alle typen zachte contactlenzen, waaronder siliconenhydrogellenzen. De combinatie van HPC en provitamine B5 helpt de lenzen optimaal te hydrateren en te bevochtigen, voor langdurig draagcomfort. Bijzonder geschikt voor contactlensdragers met gevoelige of snel geïrriteerde ogen en voor iedereen die behoefte heeft aan langdurige hydratatie. De formule reinigt, desinfecteert, spoelt en bewaart uw lenzen effectief. Gebruiksaanwijzing: Wrijf de lenzen indien nodig gedurende 10 tot 15 seconden voorzichtig schoon. Plaats ze vervolgens in een lenshouder die met verse vloeistof is gevuld. Laat de lenzen minimaal 4 uur in de vloeistof staan voor een grondige desinfectie.

  • Ontsmetten en reinigen
  • Hydratatie en bewaring
  • Extra comfort
  • Extra reiniging
  • Gevoelige ogen
  • Spoelen en opnieuw bevochtigen

Gebruiksaanwijzing

  • Maak jouw zachte lens schoon iedere keer na gebruik en bewaar de lens in het bijgeleverde lenzendoosje. Het is aanbevolen om de lens minimaal 4 uur in het doosje te bewaren, zodat de vloeistof z'n werk kan doen. Als de contactlenzen eerder verwijderd worden dan de 4 uur, kun je ze gewoon gebruiken zonder je ogen te beschadigen, maar het beperkt de effectiviteit van het disinfecteren van je lenzen. Jouw zachte lenzen kunnen maximaal 30 dagen in de lenzenvloeistof bewaard blijven.

Disclaimer: Alleen gebruiken volgens de instructies. Als u irritatie ervaart, verwijder dan uw lenzen en raadpleeg uw opticien.